מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציוד החייאה - דפיברילטור

דפיברילטור, מכשיר החייאה הינו מכשיר חשמלי אשר באמצעות שוק חשמלי מציל חיים. המכשירים שלנו הינו נוחים, קומפקטים וקלים לתפעול, דוברי עברית ואינם דורשים ידע רפואי קודם. בשילוב של פעולות החייאה בסיסיות, הדפיבירלטור מעלה את סיכויי ההישרדות במקרה של דום לב פתאומי במאות אחוזים!

אצלנו ב- אריאל מדיק תוכלו למצוא מכשירי החייאה מתקדמים, קלים ונוחים לתפעול בשפה העברית במחירים אטרקטיביים במיוחד!

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המכשירים העומדים לרשותנו.
להצבת מכשיר החייאה דפיברילטור בכל ארגון, בית ומוסד ציבורי תוכלו ליצור קשר ישיר עם מחלקת המכירות במספר: 03-9072734 או דרך האתר.

מציג 1–16 מתוך 26 תוצאות

דום לב פתאומי גורם לכ8,000 מקרי מוות בישראל מדי שנה. נתון זה עשוי להשתפר ע״י שימוש במפעם, דפיברילטור. דום לב נגרם ע״י מספר סיבות עיקריות, כאשר קצר בפעילות החשמלית של הלב, אשר גורם לעשרות מוקדים לפעול באופן לא מסונכרן הוא הסיבה המרכזית לכך. החדשות הטובות הן, כי באמצעות שימוש בדפיברילטור בשילוב פעולות החייאה ידניות – נוכל להקטין דרמטית את המוות מתופעה זו. 

 

מהו דפיברילטור?

דפיברילטור הינו מכשיר קומפקטי ומתוחכם אשר יכול לזהות את הפעילות החשמלית בלב ולתת שוק חשמלי בעת הצורך. דפיברילטור הינו שחקן ראשי בעת החייאה.

 

אנו נוהגים לחלק את הסיבות לדום הלב לשתיים מרכזיות:

  1. אסיסטולה – הפסקה מוחלטת של כל פעילות בלב, הן החשמלית והן המכנית. בהפרעה זו, נראה קו ישר במוניטור. 
  2. פרפור חדרים  (VF – ventricular fibrillation) – היא ההפרעה אשר מובילה לכ90% ממקרי דום הלב הפתאומיים. בהפרעה זו, ישנה פעילות חשמלית מרובה ואינה סדירה בלב אשר גורמת לפעילות המכנית של הלב להפסיק. זה המקרה בו דפיברילטור נכנס לתמונה.

בשני המקרים חשוב מאוד לבצע עיסויים והנשמות, אך במקרה של פרפור חדרים, בנוסף לפעולות החייאה, השימוש בדפיברילטור יעלה משמעותית את סיכויי הישרדותו של המטופל. מתן השוק החשמלי מאפשר לקוצב הלב הראשי לשוב לפעילות חשמלית תקינה ולחדול את פעילותם החשמלית של שאר המוקדים. 

לאור השפעתו האדירה בהצלת חיים, הועבר בשנת 2008 חוק אשר מכונה בשם ״חוק הדפיברילטורים״, המחייב כל מקום ציבורי המונה מעל ל500 איש להציב מכשיר דפיברילטור בצורה נגישה לכל אדם. 

 

איך אדע מתי להשתמש בדפיברילטור?

ללא מכשור רפואי מתקדם, גם בעלי הכשרה רפואית אינם יכולים לדעת ממה נגרם דום הלב והאם הלב במצב של אסיסטולה או פרפור חדרים. בכל מקרה של דום לב פתאומי, נשאף מהר ככל הניתן לחבר דפיברילטור. אחד מתפקידיו של הדפיבירלטור הוא לאבחן את קצב הלב. במידה וישנו צורך, המכשיר יורה על מתן שוק חשמלי ובמידה ודום הלב נגרם ממצב של אסיסטולה – המכשיר ינחה שלא לתת שוק חשמלי ולהמשיך לבצע עיסויי חזה.  מי יכול להשתמש בדפיברילטור?

השימוש בדפיברילטור אינו מצריך ידע רפואי או הכשרה קודמת. המכשיר שוקל פחות מ2 ק״ג, הוא קטן וקומפקטי, קל, יעיל ונוח לתפעול. בעת הפעלתו, יחלו הוראות (לרוב בשפה העברית) אשר יסייעו לנו לדעת איך וכיצד לחבר את האלקטרודות. כמו כן, המכשיר ינחה אותנו האם לתת שוק חשמלי וכיצד לנהוג במצב זה. חשוב מאוד – השימוש בדפיברילטור הינו קריטי ומציל חיים בשילוב של פעולות החייאה! יש להמשיך לבצע עיסויי חזה בין מתן השוקים החשמליים. היכן נוכל למצוא דפיברילטור?

עד לפני כעשרים שנה, השימוש בדפיברילטור לא היה נפוץ במרחב הציבורי, אלא שימש בעיקר במוסדות וארגונים רפואיים שירותי רפואה דחופה, בתי חולים ומרפאות. כאשר בשני העשורים האחרונים אנו רואים שיפור וייעול בטכנולוגיה, הוזלת עלויות ומחקרים המעידים על תרומתו האדירה בהצלת חיים. כל אלו, סייעו לקדם את החוק אשר בשנת 2008 נחקק בארץ  ונקרא ׳חוק הצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים׳, אשר מחייב מוסדות ציבוריים להציב מכשירי החייאה בכל מקום ציבורי המכיל למעלה מ500 איש. מטרת הדבר היא לאפשר נגישות של דפיברילטור במרחב הציבורי ולאפשר הצלת חיים.

נוכל למצוא דפיברילטור במקומות ציבוריים רבים כגון קניונים ומרכזי קניות, מכוני כושר, בריכות, מוסדות חינוך אקדמיים, משרדים, מקומות עבודה רבים ועוד.דפיברילטור מחיר

בעבר, דפיברילטור היה מוצר אשר עלותו הייתה גבוהה ביותר ומחירו כעשרות אלפי שקלים. שימושו המרכזי היה במוסדות רפואיים כיום, מחירו ירד ונהיה נגיש לכל דורש. מחירו הנגיש בשילוב החוק שחוקק בשנת 2008 עודד רכישה והצבת דפיברילטורים במרחבים הציבוריים גם כאשר אין החוק מחייב זאת וכך, שיעורי התמותה מדוב לב ירדו באופן משמעותי.  מחירו של הדפיברילטור כיום הינו זניח לעומת חשיבותו העצומה ויכולתו להשיב חיים, פשוטו כמשמעו. עם זאת, חשוב להשוות את המחירים של המוצרים השונים בשוק ואת הפונקציות השונות.

דפיברילטור הינו מכשיר מתקדם אשר נותן שוק חשמלי במקרה חירום מסכן חיים של דום לב. השימוש בדפיברילטור הינו בגדר מציל חיים ומעלה את סיכויי ההישרדות בעשרות אחוזים!! 
צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ ורכישת דפיברילטור במחיר משתלם. 

 

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה