מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ריהוט רפואי

אנו באריאל מדיק עושים מאמצים רבים על מנת להגיש לכם את הריהוט הרפואי הטוב ביותר, במחירים נוחים ביותר, לצד איכות ועמידות בלתי מתפשרת, ללא פגיעה באיכות הטיפול ותך שמירה נוחות מירבית לצוות המטפל.

אם אתם מחפשים ריהוט רפואי אחר, אשר אינו נמצא בקטלוג שלנו כאן באתר, אנא צרו קשר עם מחלקת היעוץ והמכירות שלנו ונשמח לסייע לכם למצוא את ריהוט רפואי מתאים לצרכים שלכם במחירים נוחים, ואיכות בלתי מתפשרת!

כל מטפל רפואי יודע שהריהוט הרפואי הינו חלק בלתי נפרד מתפעול שוטף של כל קליניקה מרפאה. לעיתים ריהוט זה אף הכרחי למתן טיפול רפואי בסיסי.

נסו לדמיין את התחושה של כניסה למרפאה ללא מיטת טיפולים או פרגוד. גם בקליניקה קוסמטית שאינה מתעסקת במתן טיפול רפואי כזה אור אחר – ציוד זה נהיה חלק בלתי נפרד מהעבודה בה.

ריהוט רפואי איכותי מקל רבות על עבודת המטפל הרופא או האחות במרפאה והכרחי למתן טיפול מיטבי למטופלים שלכם.

שיקולים לבחירת ריהוט רפואי מתאים

בעת בחירת ריהוט רפואי למרפאה שלכם, ישנם 2 שיקולים חשובים שצריך לקחת בחשבון:

  1. איכות ועמידות: הריהוט צריך להיות באיכות גבוהה, שכן הוא נחשב לציוד שאינו מתכלה ומחזיק לשנים רבות. בעת בחירת הריהוט עלינו לוודא שהוא עשוי מחומרים עמידים שיכולים לשמש אותנו לתקופה ארוכה, מתאימים לכלל המטופלים שלנוף גם אלו הכבדי משקל, בעלי המוגבלות, ולשכבות הגילאים השונות של מטופלינו.
  2. נוחות מירבית לצוות המטפל: ריהוט רפואי טוב הוא כזה המקל את הטיפול על הצוות המטפל. מיטת טיפולים קלה לנשיאה והזזה במידת הצורך, שרפרף / דרגש המסייע בהתאמת גובה המטפל למנח המיטיבי לטיפול בחולה או הפצוע, וילון פרגוד השומר על פרטיות החולה בעת הטיפול בו אך גם אינו פוגם בגישה לחולה ובנוחות הטיפולית של הרופא בעת הטיפול.

הריהוט רפואי בקטלוג קל לנשיאה, נוח לטיפו, ופונקציונלי מאוד. מיועד למרפאת בתי ספר, מרפאת בית עסק מרפאה במבנים ציבוריים או מקומות הומי אדם, מרפאת חדר כושר או בריכות שחייה. 

 

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה