מוקד ארצי :  03-9072734

ריהוט רפואי

כל מטפל רפואי יודע שהריהוט הרפואי הינו חלק בלתי נפרד מתפעול שוטף של כל קליניקה מרפאה. לעיתים ריהוט זה אף הכרחי למתן טיפול רפואי בסיסי.
נסו לדמיין את התחושה של כניסה למרפאה ללא מיטת טיפולים או פרגוד.  גם בקליניקה קוסמטית שאינה מתעסקת במתן טיפול רפואי כזה אור אחר – ציוד זה נהיה חלק בלתי נפרד מהעבודה בה.

שיקולים

בעת בחירת ריהוט רפואי למרפאות, ישנם שני שיקולים חשובים שצריך לקחת בחשבון:
איכות ועמידות – הריהוט צריך להיות באיכות גבוהה, שכן הוא נחשב לציוד שאינו מתכלה ומחזיק לשנים רבות. בעת בחירת הריהוט עלינו לוודא שהוא עשוי מחומרים עמידים שיכולים לשמש אותנו לתקופה ארוכה.
למשל: מיטת רופא צריכה להיות עמידה וטובה לכלל האוכלוסייה המטופלת. (מטופלים בעודף משקל, נשים בהריון וכו’).

ציוד רפואי למרפאות

הציוד הרפואי מכיל מגוון של ריהוט ומכשור, כגון:
עגלת החייאה – עגלה ניידת שמכילה את כל התרופות והמכשור הנדרש לביצוע החייאה. מטרתה לאפשר לצוות הרפואי גישה לציוד באופן מידי במידת הצורך ולשנע אותו בצורה נוחה.
מיטת בדיקה – מיטת טיפולים שעליה שוכב המטופל על מנת לבצע בדיקות גופנית. מיטה זאת הכרחית מכיוון שישנם בדיקות גופניות החייבות להתבצע בשכיבה(בדיקת בטן, תגובת גפיים וכו’). המיטה צריכה להיות מתכווננת, חזקה ואיכותית ועשויה מחומר שניתן לחטא בחומרי חיטוי בין מטופל למטופל.(לא מעץ למשל). את הריפוד נהוג לצפות בפוליטילן ולכסות בכיסוי חד פעמי.
פרגוד – וילון אטום ונייד המשמש את הצוות המטפל במצבים שיש צורך במתן טיפול מתמשך או טיפול שפוגע בצנעתו של המטופל(כגון הפשטה לצורך ביצוע בדיקת אק”ג) מרפאה ללא פרגוד היא מרפאה שמוגבלת במתן הטיפולים ולעיתים רבות תגרום למטופל תחושת אי נוחות.

ריהוט רפואי אינו משדרג את המרפאה מבחינה אסטטית בלבד אלא גם מאפשר מרחב טיפולי נגיש ונוח והופך את המרפאה למקצועית יותר. תוכלו לקרוא עוד על ריהוט למרפאות ולהשיג ציוד מסוג זה דרך חברת “אריאל מדיק”.

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.
דילוג לתוכן