מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דפיברילטור מחיר

קליר!!!״ כורזת הרופאה מבעד למסך הטלוויזיה. היא אוחזת בידיה כפות חשמליות ועל צג המוניטור מופיע קו ישר – אסיסטולה. מיד לאחר מתן השוק החשמלי מופיע קצב תקין, הנקרא קצב סינוס. כולם שמחים ומחייכים, נושמים לרווחה ולעיתים גם מתחבקים. בסיטואציה אחרת, לאחר מתן של מספר שוקים חשמליים המצב נשאר זהה והצוות נאלץ לקבוע את מות החולה. הסצנה הזו, אשר כל כך פופולריות בסדרות ובסרטים נראית אולי טוב על המסך, אך שונה מהמציאות. 

מה המטרה של מתן שוק חשמלי?

שוק חשמלי ללב ניתן במצב של דום לב אשר נגרם מיתר פעילות חשמלית בלב ולא מחוסר פעילות כלל (מצב הנקרא בשפה המקצועית ׳אסיסטולה׳). מצב זה, הנקרא ״פרפור חדרים״ הינו מצב מסכן חיים שסיכויי ההישרדות שלו קלושים. השימוש במתן שוק חשמלי מעלה את סיכויי ההישרדות. לאור הצלחתו בהצלת חיים, פותח מכשיר ייעודי אשר כל אדם, ללא כל הכשרה רפואית יכול להשתמש בו – דפיברילטור.

מחיר דפיברילטור השתנה לאורך השנים וכיום, ישנם מכשירים אשר מחירם נגיש יותר ומאפשר לכל הדורש – לרכוש. 

דפיברילטור מכשיר החייאה

מה זה בעצם דפיברילטור?

דפיברילטור הינו מכשיר שנותן שוק חשמלי ללב במצב שבו הלב אינו פועם באמצעות שתי אלקטרודות אשר מצמידים לגוף, מטרת השוק החשמלי הינה לשתק את פעולת הלב למשך כמה שניות כדי שהלב יחזור לפעום בצורה תקינה וסדירה.

מתי נרצה להשתמש בדפיברילטור?

כאשר אנו נתקלים במקרה של אדם שחווה דום לב.
דום לב זהו מצב שבו הלב חדל מלעבוד ובכך זרימת הדם והחמצן לתאים ולאיברים השונים בגוף מפסיקה וכך יכול להגרם מצב של מוות מוחי בתוך מספר דקות אחדות.
במצב זה אנו נרצה לבצע סכמת החייאה על המטופל, נעשה עיסויים שזוהי בעצם פעולה שמחכה את פעימות הלב ובכך להשאיר את המטופל בחיים באמצעות הזרמת דם זמנית אל המוח ותאי הגוף.
החייאה באמצעות עיסויים לרוב נעשית על מנת למשוך זמן עד הגעת הדפיברילטור, כאשר הוא נמצא בסביבתנו אנו נפסיק את העיסויים, נדביק את האלקטרודות במיקומים הנכונים (ניתן לראות באיור את מיקום הנחת המדבקות, מדבקת ימין מניחים מתחת לקו הבריח מעל לקו פטמות ומדבקה שמאל בצד שמאלו של המטופל מתחת לקו פטמות.) ונפעל לפי הוראותיו של מכשיר הדפיברילטור.
לרוב הוא יעשה את עבודתו ויחזיר את פעולת הלב למצב תקין ובכך נציל חיים.

דפיברילטור מחיר

פעם, מחיר של מכשיר החייאה היה יקר ביותר ורק מוסדות רפואיים כמו בתי חולים, בתי אבות ומרפאות הרשו לעצמם לרכוש. עם הזמן, התייעל ייצור הדפיברילטור וכיום, ניתן לרכוש דפיברילטור במחיר שווה לכל נפש ובוודאי כאשר שמים על המאזניים את מחיר הצלת החיים. לכל מכשיר ישנם הבדלים אשר משפיעים גם הם על המחיר וחשוב לשים אליהם לב. ישנם סוגים שונים של דפיברילטורים כמו למשל דפיברילטור חצי אוטומט עם 10 שנות אחריות,  או דפיברילטור PHILIPS דובר עברית ועוד סוגי מכשירי החייאה נוספים אשר תוכלו להתרשם מהם ממש כאן ולקבל סיוע מהצוות המקצועי שלנו.

אז כמה למעשה עולה דפיברילטור?

לאחר סקר שוק מקיף מצאתי טווח מחירים של סוגי דפיברילטורים שונים, ישנם משוכללים יותר ומשוכללים פחות אך הטווח הוא ברור- כמה אלפים בודדים.
תלוי כמובן בסוג הדפיברילטור- אוטומטי חיצוני בין 4,000-10,000 ₪,חצי אוטומטי בין 5,000- ₪7,000, ביפאזי בין 4,200-10,000 ₪, דפיברילטור דובר עברית אזור ה- 4,500 ₪, דפיברילטור ביתי בין  ₪4,500-5,000 , דפיברילטור נייד בין 4,500-7,000 ₪.

 

דפיברילטור מחיר

דפיברילטור במבצע מיוחד!
קנה מכשיר החייאה וקבל 4 מתנות :
1. ערכת הנשמה אישית בשווי 59 ש”ח
2. שלט תיקני ב 5 שפות בשווי 39 ש”ח.
3. מכשיר אלקטרוני Beaty -בשווי 119 ש”ח.
4. תיק קשיח להגנה ושמירה על המכשיר – בשווי 200 ש”ח.
שווי מתנות 517 ש”ח 

וכל זה – רק ב 4,699 שח כולל מע”מ רכוש עכשיו וקבל 4 המתנות!

קליק לרכישה >>

איפה ניתן למצוא דפיברילטור?

 • קניונים מקורים וסגורים אשר בפנים נמצאים לפחות 10 בתי עסק או שטח של מינימום 1,000 מ”ר.
 • רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה אשר יכולים להכיל קבלת קהל בהם 500 איש לפחות.
 • נמלים ושדות תעופה.
 • אוניות מעל ל100 נוסעים.
 • תחנות מרכזיות.
 • מטוסים מעל ל100 נוסעים.
 • תחנות רכבת אשר מכילות מעל ל500 נוסעים ביום.
 • אצטדיוני ספורט.
 • מקומות עבודה שמכילים מעל ל500 עובדים.
 • מכוני כושר למעלה מ500 מתאמנים
 • בתי אבות.
 • בתי ספר מעל ל500 תלמידים.
 • מתי מעצר ובתי סוהר.
 • בתי מלון גדולים (מעל ל250 חדרים).
 • בריכות ציבוריות.
 • אוניברסיטאות ומכללות מעל ל500 סטודנטים.
 • אולמות וגני אירועים אשר מכילים מעל ל500 משתתפים.

כפי שניתן לראות יש דפיברילטור כמעט בכל מקום ציבורי מכיוון שהוא הכרחי וחשוב, כל אחד יכול להשתמש במכשיר זה מאחר שהוא נוח, הוא ברור והכי חשוב- הוא מציל חיים תוך דקות אחדות.

המכשיר החשמלי הקומפקטי הזה, בעל ערך רב. בכל פעם כאשר אני נזכרת בסיפור הבא, אני נמלאת התרגשות מחדש ומוקירה תודה על הקרבה שהייתה לי למכשיר הדפיברילטור.

החייאה ברחוב – סיפור אישי

לפני מספר שנים, בהיותי עם בטן גדולה של היריון מתקדם, נקראתי ככוננית לבצע החייאה על אדם שהתמוטט ברחוב. בתיאום מושלם, נכחתי באותו הרחוב של המקרה, הייתי ברכב והגעתי אל אותו אתם תוך פחות משתי דקות ומיד הוצאתי את מכשיר הדפיברילטור שהיה בתא המטען. האדם שהתמוטט קיבל שוק חשמלי וסבב של עיסויים והנשמות באופן הכי בסיסי, אשר לומדים בכל קורס עזרה ראשונה. על אף שאני פרמדיקית, הטיפול הראשוני במצב שכזה אינו שונה בין חובש, רופא, פרמדיק ומגיש עזרה ראשונה. לאחר מתן השוק החשמלי השני וסבב עיסויים והנשמות נוסף חזר הדופק. אותו אדם, אשר התמוטט במהלך הריצה פונה לבית החולים ותוך מספר ימים נעמד על רגליו ושב לחייו. סיפור זה ממחיש באופן מדהים וחד משמעי את משמעות מכשיר הדפיברילטור ואת נגישותו הכה חשובה שכן, אם היינו נאלצים להמתין להגעת האמבולנס היינו מבזבזים זמן יקר ועלולים לאבד את חיי האיש. 

בשנת 2018 חוקק החוק לפיו בכל מקום ציבורי המכיל לפחות 500 איש מחויב להציב דפיברילטור. החוק הזה אמנם מעולה ומעלה את הסיכוי להימצא ליד דפיברילטור, אך גם לאחריות האישית ולתושייה במרחב הציבורי יש מקום ואולי אף יותר גדול מכל חוק.

אצלנו באתר ניתן למצוא כמה סוגי דפיברילטורים במחירים מוזלים ונוחים ואף אפשרות לשכור אחד, אז למה אתם מחכים?

 
צפו בסרטון במתאר כיצד מכשיר ההחייאה שלנו מציל חיים! (חדשות ערוץ 12)
 

 

הכותבת הינה פרמדיקית ובעלת תואר ראשון בביולוגיה וקרימינולוגיה, כותבת, עורכת תוכן ומדריכה בחברת ׳אריאל מדיק׳.

אולי יעניין אותך גם?

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה