מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נתחיל עם עובדה משמחת, ולאחר מכן נציין נתון קצת פחות משמח.
העובדה המשמחת: כל אחד מאיתנו יכול להציל חיים בלחיצת כפתור. כן ממש כך. הכוונה היא שבמידת הצורך, בעת אירוע חירום של אובדן הכרה של אחד מהסובבים אותנו, קיים מכשיר מעולה המסוגל להציל חיים באמצעות הפעלה ולחיצת כפתור.

מכשיר ההחייאה נקרא דפיברילטור או בשפה העברית ‘מפעם’ – תפקידו של המכשיר הינו לזהות את קצב הלב, ובמידה והחולה מחוסר ההכרה נמצא במצב מסוכן של ‘פרפור חדרים’ (V.F) המכשיר יודע לזהות, להתריע בפני המטפל ואפילו להנחות את המטפל כיצד לפעול עד לרמה של ביצוע החייאה מלאה !

הנתון הפחות משמח הוא, שנכון להיום, במדינת ישראל, מתים מדי שנה כ 8000 אנשים כתוצאה מחוסר זיהוי וחוסר טיפול בדום לב מיידי.

את הנתון הזה אנחנו יכולים לשנות !

דפיברילטור- בהתאם לחוק

כאמור, מכשיר ההחייאה הנקרא דפיברילטור הינו מכשיר החייאה מתקדם, אך פשוט מאוד להפעלה. המכשיר מסוגל לתת מענה ראשוני במקרה של דום לב ומיועד לשימוש על ידי כל אדם, גם אם המטפל הינו ללא כל הכשרה רפואית קודמת.

במדינת ישראל קיים חוק : ‘חוק הצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים’ לפי חוק הדפיברילטורים, כל מקום ציבורי (מעל מס’ אנשים קבוע) מחויב להציב לפחות מכשיר החייאה אחד בתחומו. מאות מקומות ציבוריים הספיקו כבר להצטייד במכשירי ההחייאה הדפיברילטורים. נכון לרגע זה, רוב המקומות המסודרים כבר רכשו ואף עברו קורס החייאה בהתאם לנהלים.
מרגש לדעת, כי מאות רבות של מכשירי החייאה נרכשו דוקא ע”י חברות, גופים, ארגונים ואף אנשם פרטיים שכלל אינם מחוייבי להציב מכשיר הייאה בהתאם לחוק. אלא המכשיר נרכש תוך הבנה בחשיבותו של מכשיר הדפיברילטור להצלת חיים.

דפיברילטור- במחיר מיוחד.

חברת ‘אריאל מדיק’ הינה חברה העוסקת בהדרכות עזרה ראשונה וציוד רפואי מייעצת ומשווקת מכשיר החייאה .

אנו מייצגים מס’ יצרנים וחברות מובילות בתחום מכשירי ההחייאה ועל כן אנו מעניקים ייעוץ מקצועי ללא תשלום. ואפשרות לרכישת מכשיר החייאה, דפיברילטור במחיר מיוחד, דפיברילטור במחיר זול.
מחיר מיוחד – לדפיברילטור , אנו מתחייבים לדפיברילטור במחיר זול, מחיר מיוחד והכי חשוב ייעוץ לבחירת מכשיר החייאה איכותי, מאושר ע”י משרד הבריאות ומתאים בדיוק לצרכים הספציפיים של הרוכש.

יש לציין כי סקר צרכנים שנערך לאחרונה, ע”י לקוחות חדשים ואנשי רכש במועצות ובחברות מובילות גילה כי דפיברילטור זול ובמחיר מיוחד אפשר לרכוש אצלינו. עובדה זו הוכיחה את עצמה בקניינות וברכש רב של מכשירי החייאה שבוצעו ע”י מקבלי ההחלטות בארגונים, מועצות וחברות אלו.

דפיברילטור- במבצע

לאור הביקוש הגדול וחשיבות העניין.
אנו בחברת ARIEL MEDIC יצאנו במבצע מיוחד לרכישת מכשירי דפיברילטור.
אנו מעניקים לכל רוכש במסגרת המבצע ‘ דפיברילטור במבצע’ ערכת הנשמה אישית עם כל מכשיר ובנוסף הדרכת תפעול בסיסית למכשירי הדפיברילטור.
כל זאת במסגרת דפיברילטור במבצע’ . יש לצין כי המבצע הינו לזמן ולכמות מוגבלת של דפיברילטורים.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לסיים או לשנות את המבצע בכל עת.

דפיברילטור- אספקה מיידית

כאמור, חברת ‘אריאל מדיק‘ הינה נציגה ומשווקת של מס’ יצרנים של מכשיר החייאה מובילים בעולם. ועל כן, מחזיקה מלאי זמין של דפיברילטורים. לאפסקה לכלל לקוחותיה הקבועים והחדשים.
אנו ערוכים לבצע אספקה מהירה של ציוד עזרה ראשונה, ציוד החייאה ודפיברילטורים לכמעט כל נקודה בארץ. וזאת באספקה מיידית לאתר הלקוח.

צוות חברתינו ARIEL MEDIC ישמח לעמוד לרשותך בייעוץ, בהכוונה ורכישת דפיברילטור במחיר הוגן

המוקד הארצי שלנו לשרותך:
03-9072734  |  או באתר האינטרנט

אולי יעניין אותך גם?

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה