מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחולל חמצן

מחוללי חמצן אריאל מדיק
מחוללי חמצן אריאל מדיק

מחולל חמצן ביתי

מחולל חמצן (Oxygen concentrator) הינו מכשיר שמרכז את כמות החמצן מתוך כלל אוויר הסביבה. וזאת על ידי ברירה סלקטיבית של חנקן וסילוקו. מחולל חמצן מאפשר אספקת זרם חמצן גדול יותר ומרוכז. מחולל חמצן אוסף אוויר מהסביבה בעזרת מדחס ומסיר ממנו את חלקיקי החנקן. פעולה זו, של סינון החנקן מתוך תרכובת הגז, משאירה בסופה גז המועשר בחמצן לשימושם של אנשים הזקוקים לחמצן רפואי בגלל רמות חמצן נמוכות בדם.

מכשירים אלה בדרך כלל, מאפשרים זרימה רצופה של חמצן בתפוקה של אחד לחמישה או אף עשרה ליטרים לדקה. במחוללי החמצן הניידים קיים בדרך כלל ווסת אלקטרוני המזהה שאיפה של המשתמש על מנת לספק חמצן רק בשעת הצורך. בנוסף, המשתמש יכול לשלוט בדרגות הזרימה של אספקת החמצן באופן ידני על פי החלטתו.

מחולל חמצן נייד

מחוללי חמצן ניידים אינם מצרכים  להתחבר למקור חשמל כגון לשקע חשמלי לפעילות על בסיס מקור חשמל ישיר. אלא רק לצורך הטענה ואז הם נטענים  ומאפשרים הפעלה רצופה. בנוסף לכך, יתרונם הגדול של מחוללי החמצן הניידים על המחוללים הבייתים, הוא יכולתם לעבוד על סוללת ליתיום-יון המאפשרת הפעלה מחוץ לבית ובמהלך הפסקות חשמל. בדרך כלל ניתן לחבר מחוללי חמצן ניידים לשקע טעינה ברכב ובכך מתאפשרת טעינה בדרכים

מחולל חמצן לחולה קורנה

נגיף הקורונה (covid-19) שמלווה את העולם למעלה משנה הביא את מחוללי החמצן לחשיבות עליונה. חולים רבים מהעולם בכלל ומהארץ בפרט משתמשים וצורכים מחוללי חמצן ביתיים וזאת לאחר שנדבקו בנגיף והם סובלים מקשיי נשימה רבים. ישנם יתרונות רבים במחולל חמצן ביתי, בין הייתר, הנוחות והקלות בתפעולו והאפשרות להישאר איתו בסביבה המוכרת, הקלה על הצפיפות בבתי החולים, שמירה על קבוצות סיכון מחשיפות מיותרות ועוד.

 

קיימים גדלים שונים במחוללי החמצן (5 ליטר / 10 ליטר), כאשר ככל שהליטרים יותר גדולים כמות החמצן שהחולה יקבל גדולה יותר. דהיינו ניתן להתאים את גודל מחולל החמצן לכל חולה לפי מצבו הבריאותי והנשימתי. 

אולי יעניין אותך גם?

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה