מוקד ארצי :  03-9072734

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכשיר ההחייאה הנקרא דפיברילטור, הינו מכשיר המסוגל לאבחן מצב של הפרעת קצב שכיחה, הנקראת ‘פרפור חדרים’ והינה הפרעת קצב, המופיעה ללא כל התרעה קודמת וללא כל סימן מקדים.

פירפוא חדרים הינה הפרעת קצב מסוכנת, וקטלנית בטווח המיידי !

מכשיר הדפיברילטור, הינו מכשיר חיוני וקריטי לצורך ביצוע פעולות החייאה. כך שלאחרונה נחקק חוק הדפיברילטורים – החוק להצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים.

מחיר של דפיברילטור

דפיברילטור הינו מכשיר החייאה הניתן לרכישה בחברת ARIEL MEDIC מחיר של דפיברילטור הינו לא יקר. והוא נע בסביבות ה 1000-1500 דולר. מחיר של מכשיר החייאה משתנה בהתאם לדגם, ליצרן , לאיכות וכד’.
חברות וארגונים רבים, ואף מקומות עבודה ואנשים פרטיים המבינים את חשיבותו של הצבת מכשיר החייאה , מבצעים רכישה של מכשיר דפיברילטור בחברת ARIEL MEDIC

לעיתים, מכשיר ההחייאה נדרש אצל הלקוח לתקופה קצרה, כגון לטיול של מס’ שבועות, או לצורך אירוע חד פעמי, ואף לצורך גיבוי למכשיר החייאה קיים. במצבים אלו, הלקוח מעדיף להשכיר דפיברילטור.

השכרת דפיברילטור

השכרת דפיברילטור הינה פתרון, בדרך כלל לטווח קצר. חברת ARIEL MEDIC  המתמחה בהדרכות עזרה ראשונה וציוד רפואי, נותנת שירות מקיף בכל הקשור לציוד עזרה ראשונה, ציוד רפואי וכמובן בתחום של דפיברילטורים. החל משלב הייעוץ הראשוני, בחירת המכשיר, מכירת מכשירי החייאה, אביזרים נילווים למכשירי הדפיברילטורים ומתן שירות ותיקונים במעבדות מורשות ומוסמכות לתקון מכשירי החייאה.
בחברת ARIEL MEDIC  המתמחה בערכות עזרה ראשונה ובשיווק ציוד רפואי, השכרת מכשיר החייאה מתאפשרת במהירות ובקלות לטווח קצר וארוך. וכרוכה בעלות נמוכה יחסית.

בעת ביצוע השכרת דפיברילטור חברת ARIEL MEDIC  דואגת למכשיר ההחייאה תקין ומאובזר באלקטרודות בתוקף לכל תקופת השכרת הדפיברילטור. + ערכת הנשמה אישית הכוללת מסיכת כיס להנשמה, כפפות לטיפול בחולה, פדי גזה, מנתב אוויר ואפילו תער לשימוש במקרה של סיוע בהדבקת האלקטרודות על חזה שעיר במיוחד.

נשמח לעמוד לשרותך בעניין רכישת מכשיר החייאה או בעניין השכרת דפיברילטור
המוקד הארצי שלנו לשרותך 03-9072734

המאמר נכתב כידע בלבד ולא כסמכות רפואית . בשום אופן אין לבצע כל פעולה על סמך המאמר.  ואין כותב המאמר או מי מטעמו לוקח אחריות כלשהי.

אולי יעניין אותך גם?

Need Help?

צרו עמנו קשר

מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו

אריאל מדיק רוצה לחזק את כלל לקוחותיה!

קבלו מתנה על כל רכישה מהאתר!

מתנה דפיברילטור תיק עזרה ראשונה